• ŠKODA HANDY

ŠKODA HANDY

Naplno bez bariér

Cílem programu ŠKODA Handy je pomáhat osobám se sníženou pohyblivostí. Naši ŠKODA Handy specialisté vám poradí s výběrem ideálního vozu a doporučí, jak vůz přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Seznámí vás se všemi výhodami programu, včetně výhodného financování nebo pojištění. Samozřejmostí je u nás také autorizovaný servis pro vozy ŠKODA Handy.OBRAŤTE SE NA NAŠEHO ŠKODA HANDY SPECIALISTU

Strakonice martin.svarcbach@srachta-autoservis.cz +420 724 109 126

POSTARÁME SE O VÁS

Výhodná cena pro držitele ZTP a ZTP/P

Držitelům průkazů ZTP a ZTP/P nabízíme výrazné cenové zvýhodnění. Dle vybraného modelu můžete uspořit až 25 % z ceny vozu.

Žádost o státní příspěvek

Poradíme vám, jak vyřídit žádost o státní příspěvek. Při čerpání státního příspěvku vám pomůžeme s překlenutím DPH.

Předváděcí jízda u vás doma

Zajistíme pro vás předváděcí jízdu u vás doma. Vůz vám předvedeme a vše řádně vysvětlíme. Vozy s úpravou pro ruční řízení si můžete vyzkoušet ve vybraných centrech ŠKODA Handy.

Výběr a úprava vozu

Poradíme vám s výběrem vhodného vozu tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám. S našimi partnery API CZ a Hurt – specializovanými úpravci vozů pro osoby s hendikepem – zajistíme úpravu vozu na míru.

Zvýhodněné ŠKODA Originální díly a příslušenství

V rámci programu ŠKODA Handy vám poskytneme zvýhodněné ŠKODA Originální díly a ŠKODA Originální příslušenství.

Zvýhodněné ŠKODA Pojištění

Díky partnerům projektu ŠKODA Financial Services a Allianz nabízíme ŠKODA Pojištění se slevou 20 %. Zahrnuje nejen povinné ručení a havarijní pojištění, ale také pojištění vašich kompenzačních pomůcek a úprav vozu.

Zvýhodněné financování ŠKODA Financial Services

Díky ŠKODA Financial Services vám můžeme nabídnout zvýhodněné financování vozů ŠKODA Handy. Vůz můžete financovat s 0% navýšením při 30% akontaci. Vztahuje se na všechny modely ŠKODA.

Zvýhodněná Mobilita Plus

Se zvýhodněnou Mobilitou Plus bude každá nenadálá situace vyřešena tak, aby bylo zajištěno vaše maximální pohodlí. Více informací o rozsahu služeb v rámci záruky mobility a Mobility Plus najdete v brožuře ŠKODA Care.

Autorizovaný servis ŠKODA Handy

V rámci programu ŠKODA Handy můžete využívat služeb našeho autorizovaného servisu, se kterým budete mít jistotu profesionální péče.

JAK NA TO